اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور

2 اسفند 1400

به اطلاع کلیه دانشجویان و پژوهشگران می رسانیم مفتخریم "اولین همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور" را که به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در دو روز شنبه ۲۶ و یکشنبه ۲۷ فوریه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود را خدمتتان اعلام و معرفی بداریم.

🟡فیض حداد دبیر علمی همایش افزود: این همایش که به شیوه مجازی و برخط (آنلاین) توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تشکیل می‌گردد، چهار حوزه علمی یعنی علوم پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه را تحت پوشش قرار خواهد داد.

🟡عضو هیات علمی  دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور گفت: "همایش علمی بین المللی دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور" در نظر دارد از تمام ظرفیت‌های علمی و پژوهشی موجود نزد دانشجویان ایرانی مقیم خارج و همچنین پژوهشگران و اساتید متخصص و بنام ایرانی بهره ببرد تا دستاورد‌های فکری و پژوهشی در حیطه‌های خاص علوم را مورد بررسی و کاوش قرار دهد.

🟡دکتر حسین فیض حداد افزود: نقطه عطف این همایش در اعتقاد و باور آن به دادن فرصتی ویژه به دانشجویان ایرانی محصل در خارج از کشور، برای ارائه نظام‌مند موضوع پایان‌نامه‌ای خود و یا مبحث و زمینه‌ای که قابلیت علمی، پژوهشی و فکری لازم را داراست و پرداختن به آن جنبه آموزشی و آگاهی‌بخشی برای عموم دارد.

🟡 دبیر علمی همایش  افزود : از تمامی دانشجویان علاقه‌مند دعوت میگردد تا ضمن شرکت در این همایش علمی و بین المللی، از این فرصت مناسب استفاده برده و برای ارائه یا سخنرانی کوتاه نسبت به موضوع و مسئله پژوهشی و تحقیقاتی خود، چکیده‌ abstract را در نشانی
https://hamayesh.uisae.org
ذیل ثبت نمایند، تا پس از بررسی علمی آن در کمیته علمی نسبت به تأیید و زمان دقیق ارائه با ایشان ارتباط به عمل آید.

🟡دکتر فیض حداد گفت: علاوه بر گواهی مشارکت، گواهی ارائه و چاپ مقالات در ژورنال، به اطلاع همراهان عزیز می‌رسانیم که هدایا و جوایز ارزنده‌ای به ارائه دهندگان برگزیده و شایسته از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اهدا خواهد شد.

🌐وی افزود: برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سخنرانان کلیدی و نیز اعضای شورای سیاست گذاری و یا کمیته علمی و اجرایی همایش به سایت رسمی همایش به نشانی:
https://hamayesh.uisae.org
رجوع نمایید.


🔲فیض حداد دبیر علمی همایش  مهلت نهایی ثبت نام را
21
فوریه ۲۰۲۲  و روز همایش را ۲۶، ۲۷ فوریه هشت  صبح به وقت اروپای مرکزی الی ۵ عصر اعلام کرد
🔹عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی  شاپور اهواز  انواع ثبت نام، مشارکت بدون ارائه، مشارکت با ارائه شفاهی و مشارکت با ارائه پوستر اعلام کرد
🔻وی بستر برگزاری همایش را  دسترسی مشارکت برای نشانی ایمیل افرادی که ثبت نام کردند باز خواهد بود.

با آرزوی توفیق و سربلندی و حضور حداکثری همه عزیزان در این همایش

📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:

*📲 صدای کرخه واتساپ - کانال33👇
https://chat.whatsapp.com/B8U4YDzO9i91bFYfBBcnLx

📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇
https://instagram.com/sedaye_karkheh

📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk

📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇
http://splus.ir/sedayekarkhehs

https://eitaa.com/sedayekarkheh

http://sedaghatekarkhe.ir


کلمات کلیدی:
همایش         بین     المللی         دانشجویان    
    اساتید         ایرانی    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >